Edremit Veteriner Kliniği

2007 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun olduktan sonra Pet klinik ve Çiftliklerde tecrübe edindikten sonra 2020 yılında Edremit Veteriner Hekim Muayenehanesini kurmuştur.

Edremit Veteriner Kliniği 2020 yılında kurulmuştur. 14 yıllık deneyim ve bilgi birikimimiz, sürekli yenilenen teknoloji ve güncel gelişmeleri takip eden yapımız ile bugün; muayene-teşhis, laboratuvar ünitesi, dijital röntgen-CR, doopler ultrason, Diş temizleme ve yoğun bakım ünitesinden oluşan operasyon bölümü, fizik tedavi, yatılı tedavi, eve servis ve ambulans hizmeti, pet kuaför ve pet shop bölümü ile tüm hizmetleri tek çatı altında sizlere sunmaktayız.
Amacımız dostlarımızın sağlıkla ilgili tüm gereksinimlerini karşılamak, daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır.

Minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunabilmek, veteriner hekimlik alanındaki akademik çalışmaları ve bilimsel araştırmaları yakından izleyerek hayvan sağlığıyla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların gelişmesini desteklemektir.

Edremit  Veteriner Kliniği; sunduğu hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi hasta ve hasta sahiplerinin memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı Hizmet vermektedir.

about
DOĞUM

İhtiyaç duyulduğunda doğuma mahalinde müdahale veya klinikte müdahale edilmektedir

DAHİLİYE

Genel muayeneleri sonrasında ihtiyaç duyulan Analizlerle birlikte (kan tesleri, RG, USG vs) hastalıkların teşhis ve tedavisi yapılmaktadır.

MUAYENE

Genel fiziksel muayene, aşılama, basit yaralanma ve tedaviler, diyet kontrolü

GENEL CERRAHİ

Kliniğimizde, tüm cerrahi operasyonlar, yüksek standartlarda, modern cihaz donanımına sahip ameliyathane koşullarında yapılmaktadır.

DİŞ ÜNİTESİ

Dostlarınızın ağız ve diş sağlığı,onların genel sağlığını etkileyen çok önemli bir unsurdur.

Dişlerin yüzeylerinde,diş-dişeti birleşiminde ve diş aralarında biriken içinde pek çok mikroorganizma barındıran mikrobiyal dental plak oluşur.Zamanla bu plak temizlenmezse kireçleşip sertleşir ve diştaşı oluşur.Diştaşının pürüzlü yapısı plağın daha hızlı birikmesine neden olur.Böylelikle iltihap daha hızlı yayılır,dişetleri şişer,kızarır kanar çekilir ve sonunda diş kaybedilir.Bu nedenle biz `diş-dişeti enfeksiyonları enfeksiyonların anasıdır ` deriz.Çünkü enfeksiyon buradan kolaylıkla kalp,akciğer, böbrek ve yumurtalıklara yerleşebilir.
Diş ünitesi ile petlerinizin her türlü ağız ve diş problemlerine çözümler sunmaktayız.

 

Sosyal Sorumluluk

Sokak Hayvanları için Sosyal Sorumluluk Projelerine Destek veriyoruz