Cerrahi Hizmetler

Kliniğimizde tüm operasyonlar özel anestezik ilaçlar ve Gaz Anestezi cihazlarıyla yapılır. Kliniğimiz'de

Yumuşak doku cerrahisi

 • Kısırlaştırma

 • Diyafram Yırtıkları

 • Hernia( Fıtık Operasyonları)

 • Tümör,kist ve lipomların uzaklaştırılması

 • İç organlara yapılan müdahaleler

ORTOPEDİK CERRAHİ

Ortopedik cerrahi alanında yaptığımız çalışmalarda, eklem hastalıklarının, kemik kırıklarının, kemik onkolojisi alanının tedavi ve operasyonlarını gerçekleştiriyor, eklem ve kemik modifikasyonları için ise özel teknikleri başarı ile uyguluyoruz. Dünyadaki yenilikçi tekniklerin takibini sıkı bir şekilde yapıyor, uygulama olanağını da hasta sahiplerimize sunuyoruz.

 

 • GENEL CERRAHİ/ONKOLOJİK CERRAHİ

  Genel cerrahi de tıpkı ortopedik cerrahi gibi çok geniş bir alan. Genel cerrahi vakalarını titizlikle değerlendiriyor, bütün batın içi organların tedavi ve operasyonlarını yine son teknikleri takip ederek gerçekleştiriyoruz. Bu bağlamda, tüm üriner sistem ve sindirim sistemi operasyonlarını, ayrıca onkolojik operasyonları ve tedavilerini de başarı ile gerçekleştirebiliyoruz.

 • JİNEKOLOJİK/GENİTAL CERRAHİ

  Jinekolojik ve genital cerrahi uygulamaları sıklıkla yaptığımız uygulamaların başında geliyor. Kedi, köpek ve diğer bazı tür hayvanların kısırlaştırılmaları basit birer operasyon değil aksine hasta için ciddi bir cerrahi girişim olarak kabul edilmelidir. Biz, bu tür operasyonlara bu anlayışla yaklaşıyor, bu operasyonlarda azami özen ve dikkat gösteriyoruz. Elbette, jinekolojk ve genital operasyonlar kısırlaştırma ile sınırlı değil. Operasyon gerektiren durumlarda diğer pek çok erkek ve dişi üreme sistemi operasyonlarını da başarı ile gerçekleştiriyoruz.Özellikle Kısırlaştırılmamış erkek kediler'de sürekli görülen İdrar yollarındaki Struvit cristalloid taşların özel metotlar ile Uretrostomi operasyonlarını gerçekleştiriyoruz. 

 • AĞIZ VE ÇENE CERRAHİSİ

  Edremit Veteriner kliniğin'de ağız, diş ve çene hastalıklarına ayrı bir ilgi ve önem verilmektedir. Çünkü, sindirim sisteminin ilk durağı olan ve mekanik sindirimin büyük bölümünün gerçekleştiği ağızdaki bir hastalık bütün vücudu olumsuz etkiler. Bu nedenle, diş ve diş eti hastalıklarının ve diğer periodental problemlerin üzerine titizlikle düşüyoruz. Ağız ile ilgili pek çok müdahale ve cerrahi işlemi kliniğimizde gerçekleştiriyoruz. Bunlardan bazıları ve en sık görülenleri ise diş çürüğü tedavileri, diş temizliği, diş eti tümörleri ve çene kemiği problemleridir.

 • GÖZ CERRAHİSİ

  Göz hastalıkları ve cerrahisi çok önemli ve bir o kadar da hassas bir alandır. Yanlış medikal tedaviler ya da cerrahi girişimler gözün kaybına yol açabilir. Bu nedenle biz, göz hastalıklarının tedavisinde kullandığımız yöntemleri ve bilgilerimizi sürekli güncel tutuyoruz. pek çok özel göz operasyonunu kliniğimizde gerçekleştirebilirken zaman geçtikçe yeni donanımlarla da bu konudaki etkinliğimizi artırıyoruz.

   

  KULAK BURUN BOĞAZ CERRAHİSİ

  Sık gerçekleştirdiğimiz operasyonlardan bazıları da KBB operasyonları. Özellikle kulak ve burunda yabancı cisimlere bağlı gelişen travmatolojik olgularda hızla teşhis, tedavi ve operasyonu gerçekleştirerek daha büyük hasarların meydana gelmesini engelliyoruz. Öte yandan boğaz ile ilgili hasarların ve ve onkolojik problemlerin de operasyonlarını aynı etkinlikte gerçekleştiriyoruz.

   

  SPİNAL CERRAHİ

  Spinal cerrahi, esasen ortopedik cerrahinin bir dalı olmasına karşın sadece kemik dokuyu değil sinir dokuları da tedavi etmeye yönelik olduğu için özel olarak ele alınmalıdır. Omurga hasarlarınan kaynaklanan omurilik problemleri yaygın felç vakalarına sebep olabilirler ve zaman geçirmeden tedaviye başlanması gerekir. Bu konuda özel alet ve cerrahi ekipmanlar kullanarak gerçekleştirdiğimiz operasyonlarımızı yine özel post-operatif bakım ve medikal tedavi ile destekliyoruz.